UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ JUŻ DZIŚ

© WITALAND - Dietetyka & Coaching. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

Każdy człowiek ma to, na co się odważy

Podejmij wyzwanie razem z namii!

SKONTAKTUJ SIĘ: 500 442 461

  • facebook witaland
  • Istagram witaland

Dlaczego WITALAND?

 

Etymologia nazwy WITALAND ma swoje źródło w połączeniu 3 słów:

 

WITA - Ciebie w naszym centrum :)

WITAL - czyli witalność, zdrowie i energia

LAND - z ang. kraina

 

Inaczej ujmując witamy Cię w krainie zdrowia I dobrej energii :)

YES, YOU CAN

 

Somerset Maugham powiedział kiedyś "Życiem rządzi pewna zabawna zasada - jeśli godzisz się tylko na najlepsze, bardzo często to dostajesz". I my zupełnie się z tym zgadzamy.

 

Nasze centrum powstało z myślą o wszytskich, którzy chcą osiągnąć SUKCES. Sukces, który dla każdego znaczy coś innego. Dla niektórych będzie to pokonanie własnych słabości i osiągnięcie wymarzonej masy ciała z przed wielu lat, dla innych - świetne wyniki w sporcie na skutek stosowania zbilansowanej diety, dla kolejnych - urodzenie zdrowego dziecka, dzięki dostarczeniu organizmowi wszystkich niezbędnych składników, jakich postrzebował w czasie ciąży.

 

Wchodząc na rynek, kierowaliśmy się tym, aby zaproponować naszemu pacjentowi coś innowacyjnego i skutecznego jednocześnie. Dlatego też skonstruowaliśmy autorską terapię zmiany nawyków żywieniowych, która łączy kompleksowane uzdrawianie organizmu poprzez dietę wraz z wydobywaniem i wzmacnianiem motywacji do zmian:

  • 3 etapowy program dietetyczny: oczyszczania organizmu -> diety odchudzającej/leczniczej -> utrwalania zdrowych nawyków żywieniowych oraz

  • Wsparcia i motywacji pacjenta: za pomocą oddziaływań popartych licznymi dowodami naukowymi.

 

Naszą misją jest szerzenie wiedzy o zasadach zdrowego odżywiania w sposób przystępny i indywidualny. Jesteśmy ukierunkowani na poprawę jakości życia, prewencję  chorób dietozależnych jak choroby układu krążenia czy nowotwory jak również wspomaganie zdrowienia orgaznizmu - za pomocą diety.  To my dostosowujemy się do Ciebie, a Twoja satysfakcja jest dla nas największą radością. Wierzymy, że stawiając codziennie małe kroki, dotrzemy do dużej zmiany. Ważnymi wartościami są dla nas rozwój i uczciwość: chcemy serwować usługi najwyższej jakości, dlatego nieustannie poszerzamy swoje kwalifikacje. Dziękując naszym dotychczasowym pacjentom za owocną współpracę przypominamy -  "za rok możesz żałować, że nie zacząłeś dzisiaj".

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now